.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

News

BEZPIECZNA PLUS. WARSZTATY I KONKURS: NAFTOWE OPOWIEŚCI

Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej oraz Zespół Szkół Katolickich św. Stanisława Kostki wraz z PGNiG Oddziału w Zielonej Górze realizuje projekt „Bezpieczna plus. Warsztaty i konkurs: Naftowe opowieści”. Projekt edukacyjny dla dzieci i młodzieży oraz  pracowników szkoły podnoszący umiejętności procesu bezpieczeństwa grupowego zaplanowano na listopad i grudzień 2015. Projekt ma na celu podniesienie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży oraz  podniesienie umiejętności psychospołecznych i odpowiedzialności pracowników szkoły za zapewnianie bezpieczeństwa uczniom. Projekt zakłada również kształtowanie u dzieci i nauczycieli umiejętności procesu bezpieczeństwa grupowego. Celem projektu jest również ukazywanie możliwości połączenia wartości edukacyjnych z wydarzeniem kulturalnym, które przygotowuje młodych ludzi do wystąpień przed zgromadzoną widownią. W nawiązaniu, do czasu przedświątecznego realizacji projektu, uczniowie szkoły zaprezentują przedstawienie teatralne, etiudy świąteczne.

Życzymy udanych warsztatów i eksperymentów oraz powodzenia w konkursie.

Galeria zdjęć:


 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.