.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

News

VIII DIECEZJALNY PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Zarząd Diecezjalny Instytutu Akcji Katolickiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VIII Diecezjalnym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej, który odbędzie się w dniu 27 października 2018 r. w Sulechowskim Domu Kultury.

Pamiątką tegorocznego przeglądu, podobnie jak w latach poprzednich, będą dyplomy oraz okolicznościowe statuetki.

Zgłoszenia udziału w VIII Diecezjalnym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej przyjmuje Prezes POAK Sulechów Pani Liliana Kurkowiak do dnia 18.10. 2018 r.
    - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    - tel. 604 405 104, lub Czesław Kurkowiak tel. 732 610 885

Rozpoczęcie przeglądu zaplanowano na godz. 15:00.

Tegoroczny VIII DPPP jest współorganizowany przez Parafialne Oddziały Akcji Katolickiej przy parafii pw. „Podwyższenia Krzyża Św.” w Sulechowie oraz parafii pw. „Narodzenia NMP” w Nowym Kramsku, przy wsparciu gospodarza miejsca Sulechowskiego Domu Kultury.

W tym wyjątkowym roku, obchodów 100 – rocznicy odzyskania Niepodległości przez  Polskę , serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnym patriotycznym świętowaniu.

W załączeniu karta zgłoszenia oraz regulamin.

Dojazd uczestników na własny koszt.

Urszula Furtak, Prezes KIAK
Liliana Kurkowiak, Prezes POAK, Sulechów
Krystyna Koszylowska, Prezes POAK, Nowe Kramsko
Tomasz Furtak, Dyrektor SDK

KARTA UCZESTNICTWA           REGULAMIN

 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.