.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

CHOINKA Z MIKOŁAJEM DLA DZIECI

Nie tylko w grudniowy wieczór , ale każdego dnia możesz być świadkiem Bożego Narodzenia . Zawsze , gdy otwierasz się na drugiego człowieka , gdy nie wilkiem , ale bratem się stajesz dla niego , gdy z dłoni wyrzucasz kamień , aby umieścić w nim kawałek chleba , cud Bożego Narodzenia ? się staje.

Akcja Katolicka zorganizowała w dniu 29.01.2011 kolejny raz zabawę karnawałową dla dzieci przy udziale Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wśród dźwięku muzyki i wesołej zabawy dzieciaki oczekiwały Świętego Mikołaja ? Nadchodzi Mikołaj z brodą i wąsami rózgę w bucie ma schowaną dźwiga worek z podarunkami ? aby obdarować ponad 140 rozbawionych dzieciaków.

Dziękujemy wszystkim tym , którzy przyczynili się do zabawy choinkowej, oraz za otwartość serc , uśmiech na twarzy .

Tomasz Plichta, Grażyna Kucharczyk

Galeria zdjęć:


 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.