.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

SPOTKANIE DZIECI ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM W PARAFII P/W ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA WE WSCHOWIE

W niedzielne popołudnie 13-12-2015 w świetlicy Domu Katechetycznego odbyło się spotkanie dzieci ze św. Mikołajem, którego organizatorem od wielu lat jest Akcja Katolicka z parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Powitaniem i  modlitwą ks. Prałat Zygmunt Zając  rozpoczął oficjalnie tegoroczną zabawę z dziećmi. W programie było wiele atrakcji -zabawa przy muzyce, konkursy, i wiele ciekawych niespodzianek. Największą atrakcją było przybycie Św. Mikołaja, którego wszystkie dzieci bardzo głośno i serdecznie  przywitały. Niesamowicie wrażenie zrobił Św. Mikołaj, który bawił się razem z dziećmi, podziwiał maluchy, które odważnie i z uśmiechem rywalizowały w różnych konkursach i zabawach. Oczywiście wszystkie dzieci nagrodzone były słodyczami i prezentami. Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie Bryjak, za opracowanie przebiegu zabawy. Pani Basi Kicińskiej za oprawę muzyczną, oraz Panu Zbigniewowi Zielińskiemu za nagłośnienie.

T. Apolinarski

 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.