.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

XV Festyn na XX-lecie parafii św. Alberta Chmielowskiego

To już 20 lat od czasu kiedy to, została erygowana parafia pw. Św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze.  W niedzielę 12 czerwca 2011  o godz.11.00 będziemy sprawować Uroczystą Jubileuszową Sumę Odpustową. Uroczystość imienin parafii wiąże się nieodłącznie z festynowym świętowaniem, na który i w tym roku serdecznie zapraszamy.

Obok zamieszczamy program naszej wielokrotnie jubileuszowej uroczystości. Jak w latach poprzednich przygotowano wiele atrakcji dla każdej grupy wiekowej.

Na naszym festynie zagrają orkiestry i zaśpiewają zespoły, zatańczą różne szkoły i grupy taneczne. Zobaczymy dzieci i młodzież. Uroczystość zapowiada się wyjątkowo kolorowo. Mamy nadzieję, że słońce tego dnia dołoży blasku do wielu naszych przeżywanych w tym dniu parafialnych jubileuszy. XX lecia parafii, XV lecia istnienia Akcji Katolickiej w parafii oraz XV Festynu.

Dodatkowych informacji udziela prezes Akcji Katolickiej Urszula Furtak 605 066 505.

>>>GALERIA ZDJĘĆ<<<

 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.