.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

15.06.2014 r. - XVIII Festyn Parafialno – Osiedlowy

Akcja Katolicka przy parafii Św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze serdecznie zaprasza w niedzielę 15.06.2014 r. na XVIII Festyn Parafialno – Osiedlowy. Organizowany festyn wpisał się już na trwałe w koloryt parafii, okolicznych osiedli. Przez swoją ciekawą i bardzo bogatą propozycję gromadzi wokół parafialnego kościoła licznych mieszkańców miasta.

W tym roku przygotowano również bardzo ciekawy program na scenie i placu festynowym z uwzględnieniem różnych grup wiekowych  w tym: pokazy, koncerty, konkursy, gry i zabawy. Z wieczornym koncertem wystąpi Jan Pietrzak z zespołem.Zapraszamy do udziału i wspólnego świętowania Imienin Patrona Parafii!

 

 

 

 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.