.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

Spotkanie Opłatkowe w parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze

 

29 grudnia 2017 roku członkowie naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej oraz osoby związane z organizacją festynów parafialnych spotkali się na Mszy św. oraz spotkaniu opłatkowym.

Członkowie AK przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkania. Składaliśmy sobie życzenia oraz łamaliśmy się opłatkiem. Później mogliśmy się posilić przed wspólnym śpiewaniem kolęd z naszym organistą Janem Buśko, który grał nam na akordeonie.

Podczas wspólnego świętowania ks. Proboszcz Zygmunt Zimnawoda przekazał nam informacje na temat wydarzeń parafialnych, które odbędą się w przyszłym roku. Przy okazji omówiliśmy też pokrótce sprawy związane z najbliższym festynem.

Marek Witkowski


Galeria zdjęć:

 

 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.