.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

News

eMKa - wakacyjne kolonie i obozy językowe

Szczęść Boże,

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży jako organ prowadzący Ogólnopolską Szkołę Języków Obcych eMKa uprzejmie prosi o pomoc w rozpropagowaniu informacji nt. wakacyjnych kolonii i obozów językowych, których celem jest nie tylko edukacja, ale również katolickie wychowanie dzieci i młodzieży, w połączeniu z nauką języków obcych. Szkoła wypracowała własne materiały dydaktyczne, które oprócz skutecznej metody nauczania, propagują wartości chrześcijańskie. Słownictwo oraz treści przekazywane w trakcie nauki są starannie dobrane pod kątem życia religijnego człowieka.

Od strony merytorycznej szkołą kieruje członek Akcji Katolickiej dr Marek Kuczyński, wykładowca akademicki, autor licznych publikacji naukowych oraz podręczników do języka angielskiego, a także programów nauki wpisanych na listę Ministerstwa Edukacji.

Będziemy wdzięczni za poproszenie Księdza Proboszcza o ogłoszenie załączonego komunikatu oraz o wywieszenie wydruku plakatu w gablocie parafialnej.  W załączeniu przekazujemy także artykuł do gazetki (gabloty lub strony www) oraz  folder eMKa. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą  Katolicy-Katolikom.

Za życzliwość wobec młodzieżowej Akcji Katolickiej serdecznie dziękuję.

Z Chrystusowym pozdrowieniem

Łukasz Brodzik

Przewodniczący Prezydium Krajowej Rady KSM
Prezes Zarządu KSM Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej
ul Aliny 7
65-329 Zielona Góra
Tel. 68 453 92 73
Tel./Fax. 68 453 92 74

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.zg.ksm.org.pl

DO POBRANIA

Katolicy - Katolikom artykuł do gazetki (gabloty lub strony www) Folder z ofertą wakacyjnych kolonii i obozów językowych Plakat promujący wakacyjne kolonie i obozy językowe

 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.